| Place of Origin: | CHINA |
|---|---|
| Brand Name: | Jiajue |
| Model Number: | R210LC-7A |
| Minimum Order Quantity: | 1pc |
| Price: | Please send by email or WhatsApp |
| Packaging Details: | 11NA-71050 Bowl for R210LC-7A Excavator is Packed in standard export packing under customer's requirement |
| Delivery Time: | 1-5 Works day |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100PCS/MONTH |
| Product Name: | 11NA-71050 Bowl For R210LC-7A Excavator | Material: | Steel |
|---|---|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong,China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Support | ||
| Highlight: | R210LC-7A excavator bowl,Excavator spare parts bowl,11NA-71050 excavator bucket |
||
The 11NA-71050 Bowl is a genuine replacement part specifically designed for R210LC-7A excavators, manufactured to exact OEM specifications for optimal performance and durability.
| Product Name | Bowl |
| Part Number | 11NA-71050 |
| Compatible Model | R210LC-7A |
| Type | Excavator Parts |
| Place of Origin | Guangzhou, China |
| Brand Name | JIAJUE |
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Condition | New |
| Availability | Rich Stock |
| Approximate Weight | 2KG |
| Size (per piece) | 15cm x 10cm x 15cm |
| Shipment | Dispatched within 3 days |