| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | HD465-7 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | HD465-7 Damperli Kamyon için 569-01-62410 Kauçuk, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat ambala |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | 569-01-62410 HD465-7 Damperli Kamyon için Kauçuk | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | HD465-7 damperli kamyon lastik parçası,Ekskavatör motoru lastik parçası,Damperli kamyon lastik yedek parçası |
||
| Ürün Adı | Kauçuk |
| Bölüm Numarası | 569-01-62410 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model | HD465-7 |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (birim başına) | 8x8cm x28cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |
JIAJUE, en son üretim tesislerine ve sıkı kalite kontrol süreçlerine sahip ağır ekipman parçalarının önde gelen bir üreticisidir.
Ürünlerimiz düzenli olarak uluslararası ticaret fuarlarında ve endüstriyel fuarlarda sergileniyor.
Tüm parçalar, dünya çapında güvenli teslimatı sağlamak için profesyonel bir şekilde koruyucu malzemelerle paketlenmiştir.