| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | C15 C18 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Please send by email or WhatsApp |
| Ambalaj bilgileri: | 326-1641 3261641 C15 C18 Motor için Yakıt Su Ayırıcı, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat am |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün Adı: | 326-1641 3261641 C15 C18 Motor için Yakıt Su Ayırıcı | Malzeme: | çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | C15 C18 yakıt suyu ayırıcı,3261641 dizel yakıt filtri,Caterpillar motorunun yakıt suyu ayırıcısı |
||
| Ürün Adı | Yakıt Su Ayırıcı |
| Parça Numarası | 326-1641 |
| Uyumlu Model | C15/C18 Motor |
| Ürün Tipi | Motor Parçaları |
| Menşe Yeri | Guangzhou, Çin |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 Adet |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilirlik | Zengin Stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2kg |
| Boyutlar (parça başına) | 10cm x 8cm x 15cm |
| Nakliye Süresi | 3 gün içinde gönderilir |