| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | PC130-7;PC110-7 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Please send by email or WhatsApp |
| Ambalaj bilgileri: | 7835-10-5000 7835105000 PC110-7 PC130-7 Ekskavatör Parçaları için Monitör Ekranı, müşterinin ihtiyac |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün Adı: | Monitör Ekranı | Malzeme: | çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | PC110-7 kazıcı için monitör ekranı,PC130-7 kazıcı ekranı,Garantisi olan kazıcı yedek parçaları |
||
| Ürün Adı | Monitör Ekranı |
| Bölüm Numarası | 7835-10-5000 |
| Uyumlu Model | PC130-7; PC110-7 |
| Türü | Ekskavatör parçaları |
| Doğum yeri | Guangzhou |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 parça |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (parça başına) | 25cm x 20cm x 15cm |
| Gönderi | 3 gün içinde gönderilir. |