| محل منبع: | چین |
|---|---|
| نام تجاری: | Jiajue |
| شماره مدل: | GD705A GD825A |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 پی سی |
| قیمت: | $60/pc |
| جزئیات بسته بندی: | 287-01-18340 بالشتک موتور برای گریدرهای GD705A GD825A در بسته بندی استاندارد صادراتی تحت نیاز مشتری |
| زمان تحویل: | 1-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| قابلیت ارائه: | 100 عدد در ماه |
| نام محصول: | بالشتک موتور | مواد: | فولاد |
|---|---|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین | MOQ: | 1 |
| OEM: | پشتیبانی کنید | ||
| برجسته کردن: | وسادة محرك الجريدر GD705A,وسادة تثبيت المحرك GD825A,بالش موتور حفاری با ضمانت |
||
| نام محصول | کوشن موتور |
| شماره قطعه | 287-01-18340 |
| نام تجاری | JIAJUE |
| سازگاری مدل | گریدرهای GD705A GD825A |
| وضعیت | نو |
| موجود بودن | موجودی غنی |
| وزن تقریبی | 2 کیلوگرم |
| اندازه (در هر واحد) | 10 سانتی متر × 10 سانتی متر × 6 سانتی متر |
| زمان تحویل | معمولاً ظرف 1-3 روز پس از پرداخت تحویل داده می شود |