| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Jiajue |
| Αριθμό μοντέλου: | GD705A GD825A |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | $60/pc |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 287-01-18340 Το μαξιλάρι κινητήρα για GD705A GD825A Graders συσκευάζεται σε τυπική συσκευασία εξαγωγ |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-5 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τμχ/μήνα |
| Όνομα προϊόντος: | Μαξιλάρι μηχανών | Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα | MOQ: | 1 |
| OEM: | Υποστήριξη | ||
| Επισημαίνω: | GD705A μαξιλάρι κινητήρα βαθμιδωτή,GD825A μαξιλάρι στερέωσης κινητήρα,μαξιλάρι κινητήρα σκάφους με εγγύηση |
||
| Όνομα Προϊόντος | Αντικραδασμικό Στήριγμα Κινητήρα |
| Αριθμός Εξαρτήματος | 287-01-18340 |
| Μάρκα | JIAJUE |
| Συμβατότητα Μοντέλου | Graders GD705A GD825A |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Διαθεσιμότητα | Άφθονο Απόθεμα |
| Κατά προσέγγιση Βάρος | 2KG |
| Μέγεθος (ανά μονάδα) | 10cm x 10cm x 6cm |
| Χρόνος Παράδοσης | Συνήθως παραδίδεται εντός 1-3 ημερών μετά την πληρωμή |