| Place of Origin: | CHINA |
|---|---|
| Brand Name: | Jiajue |
| Model Number: | D155A D155AX |
| Minimum Order Quantity: | 1pc |
| Price: | $60/pc |
| Packaging Details: | 17A-54-46120 17A5446120 Cushion for D155A D155AX Bulldozer Parts is Packed in standard export packing under customer's requirement |
| Delivery Time: | 1-5 Works day |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | 100PCS/MONTH |
| Product Name: | Cushion | Material: | Steel |
|---|---|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong,China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Support | ||
| Highlight: | D155A bulldozer cushion part,D155AX bulldozer replacement cushion,excavator engine cushion with warranty |
||
| Product Name | Cushion |
| Part Number | 17A-54-46120 |
| Brand Name | JIAJUE |
| Compatible Models | D155A, D155AX |
| Condition | New |
| Availability | Rich Stock |
| Approximate Weight | 6KG |
| Size (per unit) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Delivery Time | Usually delivered within 1-3 days after payment |