| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D155A D155AX |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | 17A-54-46120 17A5446120 D155A D155AX Buldozer Parçaları için Yastık, müşterinin ihtiyacına göre stan |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Minder | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | D155A Buldozer yastığı parçası,D155AX buldozer yedek yastığı,Garantisi olan kazıcı motor yastığı |
||
| Ürün Adı | Yastık |
| Bölüm Numarası | 17A-54-46120 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Uyumlu Modeller | D155A, D155AX |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 6KG |
| Boyut (birim başına) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |