| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Jiajue |
| Modelnummer: | D155A D155AX |
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
| Prijs: | $60/pc |
| Verpakking Details: | 17A-54-46120 17A5446120 Kussen voor D155A D155AX Bulldozeronderdelen is verpakt in standaard exportv |
| Levertijd: | 1-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Levering vermogen: | Guangdong, China |
| Productnaam: | Kussen | Materiaal: | Staal |
|---|---|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Steun | ||
| Markeren: | D155A bulldozer kussen onderdeel,D155AX bulldozer vervangingskussen,graafmachine motorsteun met garantie |
||
| Productnaam | Kussens |
| Deelnummer | 17A-54-46120 |
| Merknaam | JIAJUE |
| Compatibele modellen | D155A, D155AX |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | Rijk voorraad |
| Ongeveer gewicht | 6 kg |
| Grootte (per eenheid) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Leveringstermijn | Gewoonlijk binnen 1-3 dagen na betaling geleverd |