| Place of Origin: | CHINA |
|---|---|
| Brand Name: | Jiajue |
| Model Number: | D475A |
| Minimum Order Quantity: | 1pc |
| Price: | $60/pc |
| Packaging Details: | 198-54-61822 1985461822 Rubber Mounting Cushion for D475A Bulldozer Parts is Packed in standard export packing under customer's requirement |
| Delivery Time: | 1-5 Works day |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | 100PCS/MONTH |
| Product Name: | Cushion | Material: | Steel |
|---|---|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong,China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Support | ||
| Highlight: | Rubber mounting cushion for D475A bulldozer,D475A bulldozer engine parts,Excavator rubber mounting cushion |
||
| Product Name | Cushion |
| Part Number | 198-54-61822 |
| Brand Name | JIAJUE |
| Model | D475A |
| Condition | New |
| Availability | Rich Stock |
| Approximate Weight | 6KG |
| Size (per unit) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Delivery Time | Usually delivered within 1-3 days after payment |
JIAJUE is a leading manufacturer of heavy equipment parts with state-of-the-art production facilities and rigorous quality control processes.
Our products are regularly featured at international trade shows and industry exhibitions.
All parts are professionally packaged with protective materials to ensure safe delivery worldwide.