| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D475A |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | 198-54-61822 1985461822 D475A Buldozer Parçaları için Kauçuk Montaj Yastığı, müşterinin ihtiyacına g |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Minder | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | D475A buldozer için lastik montaj yastığı,D475A buldozer motor parçaları,Ekskavatör kauçuk montaj takozu |
||
| Ürün Adı | Yastık |
| Bölüm Numarası | 198-54-61822 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model | D475A |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 6KG |
| Boyut (birim başına) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |
JIAJUE, en son üretim tesislerine ve sıkı kalite kontrol süreçlerine sahip ağır ekipman parçalarının önde gelen bir üreticisidir.
Ürünlerimiz düzenli olarak uluslararası ticaret fuarlarında ve endüstriyel fuarlarda sergileniyor.
Tüm parçalar, dünya çapında güvenli teslimatı sağlamak için profesyonel bir şekilde koruyucu malzemelerle paketlenmiştir.