| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Jiajue |
| Modelnummer: | D475A |
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
| Prijs: | $60/pc |
| Verpakking Details: | 198-54-61822 1985461822 rubberen montagekussen voor D475A bulldozeronderdelen is verpakt in standaar |
| Levertijd: | 1-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Levering vermogen: | Guangdong, China |
| Productnaam: | Kussen | Materiaal: | Staal |
|---|---|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Steun | ||
| Markeren: | Rubberen montagekussen voor D475A bulldozer,D475A. Onderdelen voor motoren van bulldozers,met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
||
| Productnaam | Kussens |
| Deelnummer | 198-54-61822 |
| Merknaam | JIAJUE |
| Model | D475A |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | Rijk voorraad |
| Ongeveer gewicht | 6 kg |
| Grootte (per eenheid) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Leveringstermijn | Gewoonlijk binnen 1-3 dagen na betaling geleverd |
JIAJUE is een toonaangevende fabrikant van onderdelen voor zware apparatuur met geavanceerde productiefaciliteiten en strenge kwaliteitscontroleprocessen.
Onze producten worden regelmatig tentoongesteld op internationale beurzen en industriële tentoonstellingen.
Alle onderdelen zijn professioneel verpakt met beschermende materialen om een veilige levering over de hele wereld te garanderen.