| محل منبع: | چین |
|---|---|
| نام تجاری: | Jiajue |
| شماره مدل: | D275A D375A |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 پی سی |
| قیمت: | $60/pc |
| جزئیات بسته بندی: | پد 195-30-66190 برای بولدوزر D275A D375A در بسته بندی استاندارد صادراتی تحت نیاز مشتری بسته بندی می |
| زمان تحویل: | 1-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| قابلیت ارائه: | 100 عدد در ماه |
| نام محصول: | پد 195-30-66190 برای بولدوزر D275A D375A | مواد: | فولاد |
|---|---|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین | MOQ: | 1 |
| OEM: | پشتیبانی کنید | ||
| برجسته کردن: | D275A پودر موتور بلدوزر,پود جایگزین بلدوزر D375A,قطعات موتور حفاری با گارانتی |
||
| نام محصول | پد |
| شماره قطعه | 195-30-66190 |
| نام تجاری | JIAJUE |
| مدل | D275A/D375A |
| وضعیت | نو |
| موجود بودن | موجودی غنی |
| وزن تقریبی | 5 کیلوگرم |
| اندازه (در هر واحد) | 35x 35 سانتی متر x 20 سانتی متر |
| زمان تحویل | معمولاً ظرف 1-3 روز پس از پرداخت تحویل داده می شود |