| Place of Origin: | CHINA |
|---|---|
| Brand Name: | Jiajue |
| Model Number: | D275A D375A |
| Minimum Order Quantity: | 1pc |
| Price: | $60/pc |
| Packaging Details: | 195-30-66190 Pad for D275A D375A Bulldozer is Packed in standard export packing under customer's requirement |
| Delivery Time: | 1-5 Works day |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | 100PCS/MONTH |
| Product Name: | 195-30-66190 Pad For D275A D375A Bulldozer | Material: | Steel |
|---|---|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong,China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Support | ||
| Highlight: | D275A bulldozer engine pad,D375A bulldozer replacement pad,excavator engine parts with warranty |
||
| Product Name | Pad |
| Part Number | 195-30-66190 |
| Brand Name | JIAJUE |
| Model | D275A/D375A |
| Condition | New |
| Availability | Rich Stock |
| Approximate Weight | 5KG |
| Size (per unit) | 35x 35cm x 20cm |
| Delivery Time | Usually delivered within 1-3 days after payment |