| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Jiajue |
| Modelnummer: | D275A D375A |
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
| Prijs: | $60/pc |
| Verpakking Details: | 195-30-66190 Pad voor D275A D375A Bulldozer is verpakt in standaard exportverpakking volgens de eise |
| Levertijd: | 1-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Levering vermogen: | Guangdong, China |
| Productnaam: | 195-30-66190 Pad voor D275A D375A Bulldozer | Materiaal: | Staal |
|---|---|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China | MOQ: | 1 |
| OEM: | Steun | ||
| Markeren: | D275A bulldozer motorsteun,D375A bulldozer vervangingssteun,Onderdelen voor graafmachines met garantie |
||
| Productnaam | Pad |
| Deelnummer | 195-30-66190 |
| Merknaam | JIAJUE |
| Model | D275A/D375A |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | Rijk voorraad |
| Ongeveer gewicht | 5 kg |
| Grootte (per eenheid) | 35 x 35 cm x 20 cm |
| Leveringstermijn | Gewoonlijk binnen 1-3 dagen na betaling geleverd |