| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Jiajue |
| Αριθμό μοντέλου: | D275A D375A |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | $60/pc |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 195-30-66190 Pad for D275A D375A Bulldozer συσκευάζεται σε τυπική συσκευασία εξαγωγής σύμφωνα με τις |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-5 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 τμχ/μήνα |
| Όνομα προϊόντος: | 195-30-66190 Pad for D275A D375A Buldozer | Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα | MOQ: | 1 |
| OEM: | Υποστήριξη | ||
| Επισημαίνω: | D275Α μπουλντόζερ,Αντικατάσταση μπουλντόζερ D375A,Μέρη κινητήρων εξορυκτών με εγγύηση |
||
| Όνομα προϊόντος | Τακάκι |
| Αριθμός εξαρτήματος | 195-30-66190 |
| Μάρκα | JIAJUE |
| Μοντέλο | D275A/D375A |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Διαθεσιμότητα | Άφθονο απόθεμα |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 5KG |
| Μέγεθος (ανά μονάδα) | 35x 35cm x 20cm |
| Χρόνος παράδοσης | Συνήθως παραδίδεται εντός 1-3 ημερών μετά την πληρωμή |